wtorek, 1 stycznia 2013

Znamię bestii

Od pewnego czasu dość często można słyszeć, że chip RIFD jest znamieniem bestii o którym mowa w Objawieniu Jana 14 rozdziale. Szczerze mówiąc to ja nie wiem skąd ludzie biorą te pomysły. Zauważyłem, że co jakaś nowinka techniczna jest zaliczana do znamienia bestii, pamiętam jak kiedyś mówiono o kodach kreskowych, że są znamieniem bestii, niby takie kody jakie są na różnych artykułach miały być tatuowane na czole bądź dłoni, nawet było to przedstawione w filmie "Złodziej w nocy", który to przedstawia czyjąś nadinterpretację księgi Objawienia, a nie Biblijną prawdę.

W Objawieniu 9.4 czytamy o innym znaku na czole u innej grupy ludzi:

"Zostało im też powiedziane, aby nie czyniły szkody trawie ziemi, ani żadnej zielonej roślinie, ani żadnemu drzewu lecz tylko ludziom, co nie mają na swoich czołach pieczęci Boga."

więc jeśli ktoś uważa, że chip RIFD jest znamieniem bestii, to będąc osobą konsekwentną, musi uznać, że Bóg również będzie montować jakiś chip tym, którzy należą do Niego.

W Starym Testamencie w V Mojżeszowej 6.6-8 też jest mowa o znaku na ręce i na czole:

"I niech te słowa, które ci dziś przekazuję, będą w twoim sercu. Wpajaj je twoim dzieciom oraz o nich rozmawiaj, bawiąc w twoim domu, idąc drogą, kładąc się oraz wstając. Także przywiążesz je jako znak na twoją rękę oraz niech będą przepaską pomiędzy twoimi oczyma."

Gdy poczytamy wcześniejsze wersety to dowiemy się, że chodzi o przykazania Boże, oto jak postępować i jak myśleć. Znak bestii to również postępowanie (dłoń) i myślenie (czoło), ale według tego świata i pana tego świata, to też łączy się z tym co Jezus mówił o wydawaniu owoców.

Niektórzy starają się to podważyć powołując się na Objawieniu Jana w którym jest mowa o tym, że bez znaku bestii i oddania jej pokłonu nie będzie można nic kupować, ani sprzedawać,lecz to proroctwo już się wypełniło kilka wieków wcześniej na Waldensach. Niektórzy próbują mi wmówić, że to dotyczy wszystkich, a nie tylko jakiejś grupy ludzi, ale przecież chip RIFD również ogranicza się do konkretnej grupy ludzi, do ludzi nam współczesnych i tylko z krajów cywilizowanych i odpowiednio rozwiniętych.

Zachęcam do zapóźniania się z historią ostatnich 2000 lat i skonfrontowania ją z Biblijnymi księgami proroczymi, wtedy można dostrzec, że niemal wszystkie proroctwa Biblijne już się wypełnimy, a my żyjemy w czasach o których apostoł Paweł w 1 liście do Tesaloniczan 5.3 napisał:

"Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada"

Jeśli ktoś oczekuje na wypełnienie się wielu proroctw z księgi Daniela czy Objawienia Jana, to oznacza nic innego, że "przespał" ostatnie 2000 lat. Dni ostateczne zaczęły się w dniu pięćdziesiątnicy, co przyznaje apostoł Piotr i jest to zapisane w Dziejach Apostolskich 2.16-17

"tutaj jest to, co było zapowiedziane przez proroka Joela: i stanie się w ostateczne dni, mówi Pan..."

I przez około 2000 lat proroctwa systematycznie się wypełniały, ale to już osobny temat...


Przemek Owczarski

www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski

7 komentarzy:

 1. Gratuluję spostrzegawczości co do liczby 666 to większość wierzy w kody kreskowe i czipy, ale diabeł tak robi aby ludzie nie byli gotowi kiedy przyjdzie walczyć o przykazania oni będą czekali na czipy Zapraszam na moje opracowanie w tym temacie

  http://czesiu.wix.com/poranek-pana#!czy-jezus-jest-bogiem/cedl

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Bracie Przemku.

  Jestem badaczem Pisma w tym apokalipsy, ale nie teologiem. Biorę każdą opcję pod uwagę.
  Jeśli chodzi o metody badawcze apokalipsy to dominują wśród chrześcijan dwie takowe:

  1. Historyczno-symboliczna
  2. Lieteralno-futurystyczna.

  Jak widzę Ty opierasz się na tej pierwszej.
  Ok. Może i tak jest, ale jak widzisz owrzodzenie po przyjęciu znaku bestii?
  Poza tym przypuśmcy, że będzie przymus otrzymania tatuażu elektronicznego na ręce powiedzmy o kształcie heksagramu. Zgadzasz się na przyjęcie tego znaku czy nie?

  Owszem podobnie jak Ty uważam, że znakiem Boga będzie trzymanie sie Jego Prawa. Natomiast znakiem szatana będzie wg mnie dostęp do kasy. W tym przypadku elektronicznej,

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy interpretuje jak chce i potrafi. A moim zdaniem " znak Biga na czole" to krzyżyk, który robi ksiądz podczas chrztu. Tojest znak Boga dzieki któremu ochrzczeni zostaną ocaleni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy interpretuje jak chce i potrafi. A moim zdaniem " znak Biga na czole" to krzyżyk, który robi ksiądz podczas chrztu. Tojest znak Boga dzieki któremu ochrzczeni zostaną ocaleni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy interpretuje jak chce i potrafi. A moim zdaniem " znak Biga na czole" to krzyżyk, który robi ksiądz podczas chrztu. Tojest znak Boga dzieki któremu ochrzczeni zostaną ocaleni.

  OdpowiedzUsuń
 6. PRZECIEZ JUŻ MAJA TECHNOLOGIE,ZE TE CZIPY BEDĄ ANTENA I BEDA PRZEZ NIA WPŁYWAĆ NA MYSLI,TAK WIĘC CZŁOWIEK BEDZIE ROBOTEM MYSLĄCYM ,ZAPROGRAMOWANYM CO DO MYSLI I EMOCJI TAK JAK "WŁASCICIEL "ZECHCE,CZYLI UZNANIE,ZE ANTYCHRYST JEST BOGIEM.
  a WRZODY NA CIELE?
  NIE PRZEDUCHAWIAJCIE,najpierw to co materialne a potem duchowe-brzuch i Bóg,a raczej bóg.

  OdpowiedzUsuń
 7. PRZECIEZ JUŻ MAJA TECHNOLOGIE,ZE TE CZIPY BEDĄ ANTENA I BEDA PRZEZ NIA WPŁYWAĆ NA MYSLI,TAK WIĘC CZŁOWIEK BEDZIE ROBOTEM MYSLĄCYM ,ZAPROGRAMOWANYM CO DO MYSLI I EMOCJI TAK JAK "WŁASCICIEL "ZECHCE,CZYLI UZNANIE,ZE ANTYCHRYST JEST BOGIEM.
  a WRZODY NA CIELE?
  NIE PRZEDUCHAWIAJCIE,najpierw to co materialne a potem duchowe-brzuch i Bóg,a raczej bóg.

  OdpowiedzUsuń